Jak rezerwować

Wybór oferty

Wyboru wycieczki można dokonać w następujący sposób:

– korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie www.hellastravel.pl lub wybierając oferty ze strony portalu.

Korzystając z wyszukiwarki można wybrać interesujące Państwa  parametry wyjazdu: m.in. typ podróży, cel wyjazdu, czas pobytu, kategoria hotelu , rodzaj wyżywienia, organizator podróży.

– u naszego doradcy  -poprzez wysłanie zapytania mailem i faksem  lub telefonicznie

e-mail: info@hellastravel.pl telefon 48 22 291 55 95

– w siedzibie naszego biura

Po dokonaniu wyboru wycieczki należy przekazać  dane  niezbędne do zawarcia umowy/ imiona i nazwiska, daty urodzenia, adres, telefon/ . W niektórych przypadkach mogą Państwo zostać poproszeni o podanie dodatkowych danych.

Gwarantujemy poufność . Nie przekazujemy i nie udostępniamy żadnych danych osobowych klientów. Państwa dane osobowe jedynie podawane są organizatorowi podróży.

Przy rezerwacji przez Internet dane te przekazują Państwo poprzez uzupełnienie formularza dostępnego po wybraniu konkretnej  oferty a następnie poprzez kliknięcie przycisku rezerwuj.

Zamówienie

Po otrzymaniu tych informacji nasz doradca  potwierdzi ostatecznie dostępność miejsc oraz  koszt wyjazdu. Otrzymają  Państwo  e-mailem wypełnioną umowę –zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa. Jeżeli tylko będzie to możliwe dokonamy dla Państwa rezerwacji wstępnej.

Po zapoznaniu się z przesłanymi dokumentami  należy je czytelnie podpisać i odesłać wraz z potwierdzeniem wpłaty  na podany adres e-mail lub numer faksu.

Prosimy również o sprawdzenie ważności paszportu  lub  dowodu osobistego.

Akceptujemy: przelew elektroniczny, tradycyjny lub przekaz pocztowy

Rezerwacja

Po otrzymaniu podpisanej umowy i potwierdzeniu wpłaty potwierdzamy Państwa  rezerwację w systemie. Poinformujemy również Państwa o sposobie dostarczenia dokumentów podróży /wysyłka na adres domowy, odbiór na lotnisku./

Potwierdzenie godzin wylotu

Prosimy o potwierdzenie godzin wylotu na 24 h przed wyjazdem My również czuwamy nad tym, aby dotarli Państwo na lotnisko na czas i na dzień przed wylotem potwierdzamy Państwa godziny rozpoczęcia podróży.