Regulamin

1. Wybór oferty:

Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu, lub w nagłówku wybrać interesującą nas opcję wyjazdów np.: oferty dla rodzin, dojazd własny, objazdowe…
Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu, czyli: państwo, termin wyjazdu, ilość dni, rodzaj transportu, przedział cenowy, w którym chcemy się zmieścić, standard hotelu a także opcję wyżywienia. Sugerujemy wybranie na początek kilku podstawowych parametrów np. państwo, rodzaju transportu, opcji posiłków i dopiero późniejsze zagęszczanie kryteriów.
Po wybraniu odpowiednich parametrów i kliknięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista ofert wśród, których możemy wybrać tę ofertę, która nam najbardziej odpowiada.

2. Rezerwacja wycieczki:

Po dokonaniu wyboru wycieczki oraz po znalezieniu terminu spełniającego Państwa oczekiwania prosimy dokonać wstępnej rezerwacji oferty poprzez kliknięcie na pole „rezerwuj”.
Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby, która będzie Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

3. Podpisanie umowy i płatności:

Po sprawdzeniu dostępności miejsc nasz doradca wakacyjny kontaktuje się  z Państwem
(e-mail`em lub telefonicznie).
Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie doradca przesyła do Państwa wypełnioną umowę – zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa (na podany adres e-mail lub numer faksu).
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto.
W momencie podpisania umowy – zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Gestor
Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo mailem do opiekującego się Państwem doradcy, lub faxem na numer . Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.
Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą wakacyjnym terminów płatności – gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Bilety lotnicze i dokumenty podróżne dostarczymy Państwu na wskazany adres domowy lub będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku.

4. Polityka prywatności:

Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo swoich danych osobowych.  Każdego z naszych doradców wakacyjnych obowiązuje umowa o poufności, która zobowiązuje go do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klienta
Użytkownicy, którzy poprzez portal dokonują zakupu usług turystycznych, przekazują dane konieczne w procesie rezerwacji. Dane te objęte są ochroną zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych”. Udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny i związane jest wyłącznie z procedurą rezerwacji i zakupu oferty turystycznej. Wypełnienie formularza rezerwacji i zakupu usługi turystycznej oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych.