Wyjazdy konferencyjne

Wycieczki korporacyjne i incentive to system nagradzania pracowników i program lojalnościowy dla klientów.
W nowoczesnym i konkurencyjnym środowisku biznesu, motywowania i nagradzania pracowników lub klientów, to niewątpliwie podstawowe działania firmy.
Programy motywacyjne nie tylko przyczyniają się do realizacji handlowej i zwiększenia poziomu wiary w umiejętności i poświęcenia, ale także do wzmocnienia wewnętrznych relacji biznesowych.

Hellas Travel spełnia określone wymagania w zakresie projektowania i realizacji kreatywnych programów wysokiej jakości, elastyczności i z pełną dbałością o szczegóły w ścisłej współpracy z Państwem w celu przedstawienia propozycji, w zależności od specyfikacji i motywacji grupy. Stworzymy wycieczki rekreacyjne, zajęcia grupowe, konferencje, zaplanujemy podróż oraz inne atrakcje zachęcające do promowania celów korporacyjnych.

OFERUJEMY:

  • układanie programu wycieczki przy kontroli budżetu
  • rozwój tematyczny
  • fotograficzny zapis podróży
  • 24 godzinny serwis
  • transport
  • organizowanie zakwaterowania i transferu
  • wycieczki krajoznawcze
konferencja

Udowodniono, że Incentive jest jedną z najskuteczniejszych metod aby zaprezentować firmę (dla pracowników i klientów) i przekonać do nowego produktu, zwiększenia sprzedaży, zintensyfikowania stosunków wewnątrz przedsiębiorstwa, nabycia lub poprawy swoich kontaktów zagranicznych i wreszcie nagradzanie pracowników i partnerów za ich wkład w realizację celów firmy.
Nasza oferta jest bardzo szczegółowa, z kompletnymi programami, zdjęciami i opisami wszystkich hoteli, restauracji, klubów nocnych. Wzbogacona jest naszymi sugestiami dotyczącymi najlepszego wykorzystania czasu oraz pełną ofertą finansową. Dajemy Ci wszystko czego potrzebujesz do najlepszego doboru podróży.

W otoczeniu magicznych miejsc i niezapomnianego piękna oferujemy unikalne propozycje na podróż służbową oraz wyjazdy motywacyjne, które łączą pracę zawodową z rozrywką. Ze względu na unikalne doświadczenia oferowane zwiedzającym, kładziemy nacisk na indywidualną obsługę, dzięki czemu każda firma cieszy się niesamowitym pobytem oraz wraca z przepięknymi wspomnieniami.
Po powrocie z wyjazdu zapraszamy Państwa na Warsztaty Kulinarne prowadzone przez Teo Vafidisa w Warszawie. Jest to idealny sposób, aby wspominać wyjazd, podzielić się wrażeniami oraz wspólnie przygotować pyszny posiłek.