Pokazy kulinarne

img
img

POKAZY GOTOWANIA
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i umiejętnościom, realizacja widowiskowych prezentacji możliwa jest niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Na oczach publiczności zebranej w trakcie twojej imprezy firmowej, okolicznościowej, plenerowej powstaną smaczne, ciekawe i estetyczne dania greckiej i międzynarodowej. Nie zabraknie też interesujących opowieści obfitujących w anegdoty i wspomnienia.

INDYWIDUALNE I GRUPOWE SZKOLENIA KULINARNE
Zarówno dla profesjonalistów jaki i amatorów uwielbiających gotowanie w domowym zaciszu polecamy jedno, dwu i trzydniowe szkolenia obejmujące klasyczne dania. Spotkanie może odbyć się w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymaja niezbędne do przygotowania potraw produkty oraz opracowane w eleganckiej formie graficznej opisy receptur.

EVENTY TEMATYCZNE
Obecność Teo Vafidisa, wykonany przez niego pokaz i warsztaty kulinarne nadadzą interesującego wymiaru imprezom firmowym, plenerowym, okolicznościowym czy akcjom promocyjnym. Jeden z możliwych scenariuszy imprezy zaczyna się uroczystą kolacją z menu greckim. W dalszej części wieczoru znajdą się konkursy aktywizujące gości oraz nauka tańca Zorba. Wieczór zakończony jest tradycyjnym tłuczeniem talerzy, grecka metodą odstresowania się po ciężkim dniu pracy.

INTEGRACYJNE BĄDŹ MOTYWACYJNE WARSZTATY DLA FIRM
Wspólne gotowanie i biesiadowanie to stały element naszej codzienności. Jednak dla zespołu ludzi, którzy na co dzień pracują w zupełnie innych okolicznościach może okazać się nowym, ekscytującym wyzwaniem.
Warsztaty integracyjne i motywacyjne przez gotowanie, to doskonały sposób aby jednocześnie dowiedzieć się czegoś o kuchni, swoich współpracownikach i sobie samym.

EVENT WEDŁUG WASZEGO POMYSŁU
Możliwa jest pomoc Szefa w merytorycznym rozplanowaniu przebiegu imprezy lub udziału w evencie od początku do końcarealizowanym wg Waszego pomysłu. Teo Vafidis pozostaje otwarty na propozycje i chętnie podejmuje nowe wyzwania.