GRECJA

img
img

NA POKŁADZIE 25 KABINOWEGO MEG JACHTU HARMONY V MAY – PAŹDZIERNIK 2018
Piątek – Z Aten Do Aten, Grecja
Wycieczka po zabytkach starożytnej Grecji, rejs po morzu Egejskim do półwyspu Peloponez.
Główne atrakcje: Santorini – Mikonos – Delos – Kreta – Hydra – Nafplion – Monemvasia- Kea – Kythira

Dzień 1 - Piątek / Ateny - Kea (Grecja)

Zaokrętowanie w Marina Zea w Atenach pomiędzy 14:00 a 15:00. Rejs rozpocznie się od powitalnego koktajlu, spotkania z załogą oraz innymi pasażerami. Wypłyniemy przez Cape Sounion w stronę Kea. Wolny czas na samodzielną eksplorację tego malutkiego portu, Korrisa po kolacji. Nocleg na morzu

Dzień 2 - Sobota / Delos - Mykonos (Grecja)

Poranna fakultatywna wycieczka do tego unikalnego miejsca/ stanowiska archeologicznego/ w Delos, najświętszej z wysp w starożytności. Później wyruszymy do Mykonos, zatrzymamy się w drodze na kąpiel w morzu. Wolne popołudnie i wieczór, aby cieszyć się urokami tej kosmopolitycznej wyspy. Nocleg na Mykonos.

Dzień 3 - Niedziela / Santorini (Grecja)

Do Santorini dopłyniemy około południa przycumujemy w Fira, gdzie będzie można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na kalderę wulkanu. Fakultatywna wycieczka do stanowiska archeologicznego oraz do malutkich miasteczek, z pięknymi widokami na morze Egejskie. Nocleg na morzu w drodze na Kretę.

Dzień 4 - Poniedziałek / Rethymnon Kreta (Grecja)

Na Kretę dopłyniemy o poranku, gdzie zacumujemy w słynnym porcie Rethymnon. Fakultatywna wycieczka po starożytnym Knossos niedaleko Heraklionu. Wieczorem wyruszymy do Kythira. Nocleg na morzu.

Dzień 5 - Wtorek / Kythira (Grecja)

Do Kythire dopłyniemy wczesnym popołudniem, po krótkiej przerwie na kąpiel morska. Ta mało znana wyspa jest nie odkrytym klejnotem wśród greckich wysp i szybko staje się ulubionym miejscem pobytu,wśród turystów w Grecji. Wieczór wolny na wizytę w Chora malowniczym głównym mieście wyspy. Tam będzie można w pełni poczuć i wchłonąć, dyskretny urok tej spokojnej wyspy. Nocleg w Kythira.

Dzień 6 - Środa / Monemvasia - Nafplion (Grecja)

Poranny rejs do Monemvasia. Odkryj to niezwykle średniowieczne, ufortyfikowane miasto. W wolnym czasie doświadcz naturalnego piękna i uroku Bizantyjskiej i Weneckiej architektury tego miasta. Wczesnym popołudniem wyruszymy do Nafplion, po drodze zatrzymamy się na kąpiel w morzu. Do Nafplion dopłyniemy wieczorem. Urocze stare miasto ze swoją architekturą i wąskimi uliczkami. Już wjeżdżając do portu, zobaczymy, górujące nad miastem, średniowieczne fortyfikacje. Pozostaniemy pod wrażeniem tego uroczego miejsca.

Dzień 7 - Czwartek / Hydra (Grecja)

Wycieczka fakultatywna do Myken, imponującego pałacu , achajskiego króla, Agamemnona. Wczesnym południem wypłyniemy na wyspę Hydra. Wolny czas na samodzielna eksploracje tego malowniczego miasta. Nocleg w porcie.

Dzień 8 - Piątek / Marina Zea - Ateny (Grecja)

Wczesnym rankiem wyruszymy do Marina Zea, Piraeus. Zejście z pokładu po śniadaniu.

Plan podróży może ulec zmianie wedle uznania Variety Cruises, ze względu na warunki pogodowe – wiatry powyżej 6/7 w skali Beauforta, w przypadku gdy władze portowe nie pozwolą na opuszczenie portu przez okręt lub w innych nadzwyczajnych przypadkach. Zmiany planu podróży nie gwarantują automatycznie zwrotu kosztów poniesionych za rejs, ale Variety Cruises gwarantuje że pasażerowie  trafią do portu docelowego w planowanym dniu i godzinie.

GRECJA 2018 DATY REJSÓW & CENNIK

Piatek z Aten, Marina Zea:

Maj: 4, 11, 18, 25

Czerwiec: 1, 8, 15, 22, 29

Lipiec: 6, 13, 20, 27

Sierpień: 3, 10, 17, 24, 31

Wrzesień: 7, 14, 21, 28

Październik: 5, 12, 19

Kategorie Kabin Ceny Brutto / osobę

Kabina podwójna Kabina Pojedyncza

Kat C

Główny pokład, łóżka podwójne 1.550 Eur 3.356 Eur

Kat B

Główny pokład, łóżka podwójne lub bliźniacze 2.550 Eur 4.080 Eur

Kat A

Górny pokład, łóżka podwójne lub bliźniacze 2.933 Eur 4.692.8 Eur

Kat P

Górny pokład, łóżka podwójne lub bliźniacze 3.315 Eur 5.304 Eur

Zniżka na 3 osobę w kabinach Kat A 30% XX

Dzieci od 7 do 10 roku życia 50% XX

w kabinach Kat A dla 3 osób (2 dorosłych)

Dzieci od 10 do 16 roku życia 35% XX

w kabinach Kat A dla 3 osób (2 dorosłych)

Opłaty portowe 270 Eur

A/ Ceny za osobę obejmują:

Zakwaterowanie w kabinach z prywatnymi prysznicami / toaleta, klimatyzacja.

Posiłki: Bufet śniadaniowy i jeden posiłek dziennie, oraz powitalny koktajl, Wieczór tematyczny, barbecue (jeżeli pozwoli pogoda), kolacje kapitańska.

Kawa, herbata oraz woda pitna za darmo.

Dostęp do sprzętu do łowienia oraz nurkowania z rurką.

Angielskojęzyczna obsługa rejsu

Nie wliczone są:

Napoje za wyjątkiem tych wyżej wymienionych.

Wycieczki na ląd lub inne zajęcia na lądzie.

Napiwki dla załogi.

Wi-Fi (dostępne za opłatą)

B/ Warunki i ograniczenia

KOREKTA

Operatorzy wycieczek zamieszczający nasze rejsy w swoich katalogach lub Internecie, zobowiązani są do przesłania VARIETY CRUISES projektu ofert w celu sprawdzenia go przed publikacją i do przesłania dwóch egzemplarzy katalogu po wydrukowaniu. W celu udzielenia prawidłowych informacji naszym klientom i ich pełnej satysfakcji. VARIETY CRUISES nie ponosi odpowiedzialności za niedokładne informacje lub fałszywy obraz naszych okrętów lub szlaków rejsów jeżeli nie zostanie przedstawiony szkic broszur informacyjnych przed drukiem lub publikacja w Internecie.

PŁATNOŚCI

Depozyt w wysokości 25% musi zostać opłacony do 7 dni od potwierdzenia.

75% ceny rejsu musi zostać opłacone nie później niż 60 dni przed datą rozpoczęcia rejsu.

Zwroty biletów

Do 120 dni przed zaokrętowaniem – 100 Eur.

119 – 90 dni przed zaokrętowaniem – 15% ceny rejsu

89 – 60 dni przed zaokrętowaniem – 25% ceny rejsu

59 – 30 dni przed zaokrętowaniem – 50% ceny rejsu

29 – 0 dni przed zaokrętowaniem – 100% ceny rejsu

Zwroty biletów muszą zostać potwierdzone pisemnie przez VARIETY CRUISES we wszystkich przypadkach.

NIE WLICZONE W CENĘ REJSU

Takie osobiste wydatki jak napoje (oprócz tych wyżej wymienionych), pralnia, SPA (jeżeli jest na pokładzie), zakupy w butikach, napiwki (napiwki nie są obowiązkowe ale oczekuje się że usatysfakcjonowani wycieczką goście, zechcą przekazać kapitanowi napiwek w wysokości 10 do 10 eur za dzień za osobę, napiwek ten zostanie podzielony między członkami załogi), Wydatki na świadczenia zdrowotne, opłaty portowe, wycieczki na ląd (wycieczki na ląd organizowane są na pokładzie statku przez prowadzących wycieczki), Wi-Fi (dostępne za opłatą), wydatki poniesione na lądzie, oraz wszystko co nie jest wyraźnie wyszczególnione w broszurze.